KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 13989263

nr 1398 9263

Leif Tjerned

(f. 1942), Sverige

Affisch, Signerad, numrerad 120/360. Motivet: 63x46, yttermått inklusive ram: 71x51 cm

Leif Tjerned, svensk målare, skulptör och grafiker född i Malmö 1942.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 maj 2021
kl 19:15:51

24/5 18:53:06 1      Vinnande bud

Leif Tjerned

Läs mer om Leif Tjerned